360 fotografie

360 fotografie je nadstavbou klasické produktové fotografie. Zobrazení produktu, ke kterému byste dříve potřebovali nejméně 15 fotografií je díky 360 fotografii možné pouze v jednom snímku.

Navíc se jedná o interaktivní formát, který vybízí zákazníka k prozkoumání vašich produktů ze všech úhlů a stran. Váš zákazník tak bude mít pocit, jako by si váš produkt prohlížel v kamenném obchodě.

Od teď se máme krásně. Zákazníci z celého světa konečně vidí naše produkty do detailu a můžeme se soustředit na vývoj.
Šimon a Eliška, majitelé Braasi Industry

Braasi Industry

Český výrobce dodává své urban backpacks do celého světa a musí tomu odpovídat i jejich prezentace. Většina výrobků se prodává online a zákazík potřebuje vidět, jak výrobek opravdu vypadá včetně všech detailů jako jsou vnitřní kapsy, popruhy a další vychytávky.


Nikon

Nikon v roce 2017 představil dlouho očekávanou novinku, model D850. Nikon D850 byl v okamžiku svého představení fotografickým světem přijat s velkým nadšením. I běžně umírnění recenzenti ho neváhali nazvat nejlepší zrcadlovkou na trhu. My souhlasíme.


PepsiCo

Uvedení novinky Lemon Lemon od PepsiCo na český trh byla osvěžující záležitost, nejen kvůli sloganu "Svěžest našla svoje dvojče". Jak vysvětluje Michal Šlechta: "Nová limonáda je dalším příkladem postupných změn našeho nápojového portfolia směrem ke zdravějším a chuťově plnohodnotnějším produktům.“


Ghost Bikes

GHOST vyrábí kola již více než 20 let. Každý z modelů má svůj vlastní charakter. Vývojáři jsou zkušení cyklisté napříč všemi disciplínami, a to ve výsledku znamená, že každý model má svůj vlastní nezaměnitelný rukopis. To, co dělá Ghost unikátní je fakt, že do každého kola výrobci vkládají ohromnou dávku vášně a poctivé práce.