Benefity 360 fotky

Zvýšení zisků

Je to jednoduché.  360 fotka je žhavým trendem a pro zákazníka je velmi atraktivní. Díky ní stráví na Vašem webu delší dobu, mohou si vzít produkt "do ruky", zboží tolik nevrací a Vaše stránky si budou pamatovat. V USA se to stává běžnou součástí e-commerce, v Čechách se stále jedná o neokoukanou novinku, díky které máte šanci zaujmout a získat navrch nad konkurencí.  Proč toho nevyužít?

Nasazení 360 fotek zvýšilo konverze například společnosti Grainer o celých 47%.

Snižuje počet vráceného zboží

Řešit vrácené zboží nebaví nikoho. Určité procento vráceného zboží je naprosto normální, proč ale mít víc vratek, než je nutné? Tady je seznam nejčastějších argumentů pro vrácené zboží:

  1. Špatně zvolená velikost
  2. Zákazník produkt dále nepotřebuje
  3. Jiná představa než realita

22% zákazníků vrací produkty, protože vypadají jinak než na e-shopu.  To znamená, že skoro čtvrtinu svých vratek dokážete eliminovat správnými produktovými fotkami.

Odbourává strach zákazníků z on-line nákupu

Analýza stavu e-commerce prokázala, že celých 39% zákazníků jako svoji největší obavu, která je odrazuje od nákupu online, uvedlo to, že není možnost si zboží “osahat.”  360 fotka je ideálním řešením právě tohoto problému - nevloží sice zákazníkovi produkt do ruky, ale vyvolá pocit, jako by tomu tak bylo. V současné době se jedná o  ten nejlepší nástroj pro ukázku produktu na e-shopu. Zákazník má možnost se s ním dobře seznámit a Vám tím ubyde množství vratek. Jednoduché, ne?

Jednoduchá implementace

Nemusíte se bát - nasazení na Váš e-shop je jednoduché jako facka! Po vyfocení produktů dostanete embed kód, který se vkládá na web a každý, kdo umí metodu "copy-paste" to zvládne. Řečeno v číslech: přesně 0% našich klientů s tím mělo problém.

Nezpomaluje web

360 fotky roztáčí náš unikátní software a všechna data jsou střežena na těch nejlepších světových serverech. Co z toho vyplývá? Vám to webovou stránku rozhodně nezatíží a pomalé načítání stránek dokáže zákazníky pěkně otrávit.

K tomu produktové fotky jako bonus

360 fotka se skládá většinou z 36 produktových fotek a  ty samozřejmě dostanete také. Všechny fotky můžete dále používat a to nejen pro prezentaci vašeho e-shopu, ale také pro reklamní účely na internetu anebo třeba do katalogů. Navíc díky 360 fotce máte jistotu, že jsou fotky konzistentní -  a to zvyšuje vaši důvěryhodnost. S 360 fotkou dostáváte nejen tu nejlepší metodu zobrazení vašeho produktu, ale i kompletní data pro jeho další propagaci.

Usnadníte práci svým zaměstnancům

Řešíte neustále opakující se dotazy svých zákazníků týkající se produktů? Má to kapsy? Vejde se tam laptop? Jak se to zavírá? Který kabel potřebuju? Jak vypadá vnitřek? A tak stále dokola? A nebylo by lepší, aby vaši zaměstnanci měli více času na jiné aktivity?

A co práce spojená s vrácením produktů z důvodu jiné představy?