AP Spotřebiče

Společnost AP Spotřebiče nabízí pestrou nabídku bílé techniky do českých domácností.

Pohodlný online nákup je pro ně priorita a nasazení 360 fotek bylo tím správným krokem.

Výchozí situace

"Chceme naším zákazníkům usnadňovat nákup a dlouho jsme hledali inovaci, která by nám dávala smysl a měla opravdu dopad na nás byznys. Neustále sledujeme trh a když jsme si všimli spin technologie v zahraničí, tak jsme tuto novinku začali zkoumat. Ukázat produkt ze všech stran je pro nás klíčové, protože zákazníci často řeší, jak vypadá vnitřek ledničky, displej na mikrovlnce anebo zapojení kabelů vzadu. Produktové fotky od výrobce jsou pro nás dobrý základ, ale spin technologie je úplně někde jinde."

Jak jsme postupovali?

Nejdříve jsme zpracovali ukázku, na které jsme ladili podrobnosti. Jsme velcí puntičkáři a chtěli jsme dobře ukázat každý detail - bylo tedy důležité zvolit správnou velikost rozlišení. Jakmile jsme věděil, že jsme na správné cestě, stačilo jen dohodnout termín a podmínky dodání. Aby byl celý proces pro klienta co nejjednodušší, fotili jsme produkty přímo ve skladech AP Servisu. Spolupráce s celým týmem probíhala maximálně pohodově - AP Spotřebiče mají sehraný tým plný profesionálů.

Výsledky

V první fázi jsme otočili 175 produktů různých typů, velikostí, materiálů a barev. Vše bylo dodáno ve stanoveném termínu a implemetace byla velmi jednoduchá. Stačilo vložit embed kód na stránky a spin byl na světě. AP Spotřebiče tak mají nejen 175 spinů, ale od každého produktu i minimálně 36 produktových fotografií. Navíc se vybrané produkty otáčely i na sociálních sítích.

"Díky spin technologii mají naši zákazníci možnost vidět produkty ze všech stran a to nás posouvá před konkurenci."
Jan Míčka