Braasi Industry

Braasi Industry je česká značka, která udělala díru do světa se svými unikátními batohy.

V Braasi se nechtějí zdržovat focením, ale mít čas na rozšiřování portfolia.

Výchozí situace

Braasi batohy jsou oblíbené po celém světě a digtální prezentace je pro ně klíčová. Skvěle nafotit batoh je však težší než se může zdát, obzvlášť pokud Vám záleží na všech detailech. Batoh musí stát rovně, popruhy se nesmí hýbat, musíte vkusně ukázat všechny detaily a ještě navíc sladit barevnost. To všechno jsou aspekty, které pro výrobce dělají z focení peklo. A v Braasi chtějí spíše vymýšlet nové nápady a poskytovat 100% servis, ne trávit dny focením.


Naše řešení

Nejdířv jsme se s Eliškou a Šimonem potkali a vyjasnili si zadání - jak chtějí, aby jejich produkty vypadali na e-shopu. Požadavek bylo čistě bílé pozadí, ukázat funkčnost detailu v praxi. Například vnější popruhy jsou dokonalé pro nošení věcí netradičních formátů. Dále bylo potřeba ukázat všechny kapsy a jejich velikost, ideálně opět na konkrétním užití. Vyfocené batohy jsme posílali na ukázku ke schválení, poté se produkty upravovaly a nakonec jsme je uložili do našeho softwaru, odkud si je Braasi v cukuletu stáhlo.


Výsledky

Doposud jsme vyfotili 30 produktů - především batohů, ale i kabelek nebo jednu ledvinku. Každý produkt jsme fotili z mnoha úhlů a s rekvizitami tak, aby si zákazník mohl reálně představit, jak batoh vypadá. Tím i ubylo práce na help desku - dříve se zákazníci například často dotazovali, zda-li má batoh kapsu na notebook. Spolupráce probíhala naprosto bez problému, fotky se objevily ihned na webu a nyní Braasi Industry uvažují o nasazení spinů.

"Od teď se máme krásně. Zákazníci z celého světa konečně vidí naše produkty do detailu a můžeme se soustředit na vývoj."
Eliška a Šimon