EverWhere Agency

Agentura EverWhere vytváří pro své klienty zážitky ve spojení se značkou.

Společně vymýšlíme netradiční formáty, jak zaujmout jejich klienty, zaměstnance a partnery.

Spolupráce

Marketingová agentura EverWhere je na trhu již 8 let a specializuje se na skvělé zážitky, které pak přenáší online především přes sociální sítě. Právě digitální obsah je oblast, ve které spolupracujeme nejvíce a nejraději. Pakliže je potřeba dodat špičkovou prezentaci, tak se společně zamýšlíme nad řešením. Konkrétní zadání od klienta anebo volné kreativní zpracování do tendru - pustíme se do všeho, někdy společně s týmem EverWhere, někdy je to jen na týmu Otočeno. Vždy ale najdeme společnou cestu a bezproblémové dodání je základ.

Ukázky

Oslovení partnerů

"Chtěli jsme pozvat naše klienty, partnery a kolegy na piknik netradiční cestou. Vzhledem k tomu, že tou dobou bylo venku 30 stupňů, tak se nám tato pozvánka od týmu Otočeno zdála jako ideální řešení. Všem se to moc líbilo a já jsem ráda, že máme svěží prezentaci." říká ředitelka Bebe Kostrounová.

Na Colours s barvami!

"Když jsme se dozvěděli, že jsme vyhráli tendr na prezentaci Absolutky na Colours of Ostrava, tak jsme měli ohromnou radost. Tak velkou radost, že jsme ji chtěli vykřičet do světa a barevný splash byl přesně to ono! Na Facebooku samé pozitivní ohlasy a i všechny výstupy z akci předčily stanovené KPI's. Naprostá spokojenost!" dodává Bebe, jednatelka společnosti.

Nadšení celého temu je nakažlivé a z výsledků jsem nadšený. Skvělá spolupráce.
Radim Kočiřík