ZVIDITELNÍME VAŠE PRODUKTY

Díky atraktivní prezentaci Vás budou zákazníci milovat.

Žijeme ve vizuálním světě a podle toho se rozhodujeme. Na ulici si zákazník vybírá obchod podle výlohy a stejné je to na internetu. Pokud bude prezentace Vaší značky atraktivní, zákazník si Vás zapamatuje, nakoupí u Vás, bude s k Vám vracet a doporučí Vás svým přátelům. Levným balastem jsou už všichni přesycení. V dnešní době je vztah mezi zákazníkem a značkou klíčový.

Přemýšlíme v dlouhodobém horizontu a tak přistupujeme i ke všem našim klientům. Buďte jedním z nich.

Co dokážeme?

Produktová fotografie

Kvalitní produktová fotka vynikne a zvýší tak Vaši konkurenceschopnost. Dva e-shopy - stejný produkt, stejná cena, podobná služba, ale jeden má lepší fotografie. Kde byste nakoupili vy?


Mood fotografie

Chcete zálazníka naladit do "nákupního moodu"? Jedině díky "mood fotkám"! Je dokázáno, že právě mood neboli atmosféra fotky může zásadně ovlivnit zákazníkovo rozhodnutí zda produkt koupit či ne. Mood fotka je jako Vaše výkladní skříň.


360 fotka

Chcete, aby si Váš zákazník mohl prohlédnout Vaše produkty ze všech stran? Pojďte roztočit Váš e-shop rychle, jednoduše a interaktivně!

70% firem které použily 360 fotografii zaznamenalo výrazně větší zájem zákazníků o svoji značku. 


Cinemagraph

Většina velkých značek využívá jedinečných vlastností cinemagraphů, prostřednictvím kterých vypráví příběhy. Cinemagraphy tím zvyšují engagement zákazníků, navíc je snadné je sdílet na sociálních sítích. Pojďme Vaši značku přiblížit zákazníkům, ať na ni nikdy nezapomenou!


Animace

Chcete ukázat Vaše produkty v akci? Dobré rozhodnutí! Díky atraktivní animaci stráví zákazník na Vašem e-shopu více času a tím se zvýší pravděpodobnost konverze. Dále se také zvýší šance, že si zákazník Váš web zapamatuje a později se vrátí. 

Roztočíme Váš byznys.