ZVIDITELNÍME VAŠE PRODUKTY

Díky atraktivní prezentaci Vás budou zákazníci milovat.

Žijeme ve vizuálním světě a podle toho se rozhodujeme. Na ulici si zákazník vybírá obchod podle výlohy a stejné je to na internetu. Pokud bude prezentace Vaší značky atraktivní, zákazník si Vás zapamatuje, nakoupí u Vás, bude s k Vám vracet a doporučí Vás svým přátelům. Obyčejným balastem jsou už všichni přesycení. V dnešní době je vztah mezi zákazníkem a značkou klíčový.

Přemýšlíme v dlouhodobém horizontu a tak přistupujeme i ke všem našim klientům. Buďte jedním z nich.

Co dokážeme?

360 fotka

360 fotka je nejlepší možný způsob prezentace zboží na e-shopech. Zákazník si může produktem otáčet ve vlastním tempu a přiblížit si ho do nejmenšího detailu. Náš speciální software je navíc jediný na světě, který dodá Vašim zákazníkům možnost otáčet produkt i v zoomu.

Tato technologie je v USA velmi rozšířená, kde zvyšuje konverze až o 47%. Do Čech teprve přichází, což Vám dá pěkný náskok před konkurencí.


Produktová fotografie

První dojem je klíčový - obrázky a fotografie jsou to první, čeho si zákazníci na vašich stránkách všimnou. A také velmi zásadní argument pro koupi. Všichni chceme mít krásné zboží.

Nabízíme vám ten nejkvalitnější vizuální obsah, protože 90% informací, které lidský mozek přijme ke zpracování přichází z vizuálních vjemů. 


Mood fotografie

Mood fotografie dostávají zákazníka do nákupní nálady, protože ukazují produkty v prostředí, kde by se sám chtěl vidět.

Mood fotografie jsou dobré pro použití do reklamy a na sociální sítě. 80% uživatelů Instagramu sleduje alespoň jednu značku. Z toho 60% objevilo na Instagramu produkt, který si následně koupilo.


Cinemagraph

Cinemagraph je sexy. Propojuje fotku a video a to z něj dělá neuvěřitelně přitažlivý formát. Do cinemagraphu dostanete příběh a atmosféru a to je v dnešní době v reklamě klíčové. Možná právě proto tento formát používá k propagaci i mnoho velkých firem jako je Apple, Netflix, Ikea, Mrecedes-Benz a další.

Cinemagraphy zvyšují míru prokliku 5,6 krát oproti nepohyblivým fotkám. 


Animace

Animace je skvělá v tom, že je interaktivní a dokážete ukázat benefity svého zboží. Máte voděodolný produkt, chcete ukázat vnitřek anebo tutoriál, jak se váš produkt skvěle používá?

Podle studie společnosti Cisco bude v roce 2019 86% vizuálního obsahu ve formě videa. Interaktivní obsah bude hrát čím dál větší prim.

Roztočíme Váš byznys!