Jak to celé probíhá?

VYTVOŘÍME PLÁN

PŘÍPRAVÍME PRODUKTY

POŠLEME UKÁZKU

ZPRACUJEME PRODUKTY

UPLOADUJEME DATA

NASADÍME NA E-SHOP

01 — Vytvoříme plán

Máte zájem o spolupráci? Pojďme se potkat online či offline. Rádi s Vámi probereme Vaši představu a společně sestavíme plán. Kolik produktů chcete rozhýbat, jaký typ otáčení se pro ně hodí nejvíce, jaké detaily jsou pro Vás důležité. Pak se ihned pustíme do práce!


02 — Připravíme produkty

Vybrané produkty by měly být v co nejlepším stavu, aby v detailním zobrazení na e-shopu udělaly co největší parádu. Celá akce může probíhat buď v našem studiu anebo u Vás. 


03 — Schválení ukázky

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, a proto Vám nejprve zašleme ukázku jednoho otáčení produktu ke schválení či připomínkám. Pokud bude všechno v pořádku, budeme pokračovat v práci a pustíme se do ostatních.


04 — Zpracování produktů

Roztáčíme stroje, fotíme produkty ze všech stran a postprodukčně upravujeme tak, aby byl výsledek co nejzářivější. O Vaše produkty pečujeme jako o vlastní. Po rozbalení a nafocení je zpět zabalíme do krabic.


05 — Upload dat

Data zpracovává náš unikátní software, kde se produkty rozpohybují. Vše je nahráno na nejbezpečnější a nejrychlejší servery tak, aby se Vám co nejlépe zobrazovalo. 


06 — Hurá, je to online!

Výsledkem celého procesu je link, který si jednoduše vložíte na svůj e-shop, a je hotovo! Postup vložení je srovnatelný s vkládáním obrázků. Rozumíme si s jakýmkoli webem či redakčním systémem.  Otočení dokončeno!